Tudlak még szeretni? Nem tudom már!
Sok volt a bánat és csalódás!
Hazug szavak és hazug érzelmek,
ezek után, mond, mit érezzek?
Tudok még boldog lenni? Nem tudom már!
Nyugalmam felborul, a kísértet visszajár!
Újabb ígéret és újabb szavak,
hidd el, ezek csak megbántanak!
Kell még a szerelmed? Nem tudom már!
Béke lesz végre, azt hittem már!
Újabb fájdalom hasít a szívembe,
amit ígértél, már megint nem tartod be!
2006. december 28.